Znajdź idealną pracę!
Znajdź idealnago kandydata!

Specjalista ds. Sprzedaży Biletów Lotniczych (Kasjer Lotniczy)

Nazwa firmy: Grupa Why Not TRAVEL
Branża: Obsługa klienta
Region: podkarpackie
Miasto: Rzeszów (PK)
Data publikacji: 19-05-2022

 

Specjalista ds. sprzedaży biletów lotniczych
(Kasjer Lotniczy)

 

 

 

Why Not TRAVEL jest firmą z ugruntowaną pozycją i jednym z liderów w zakresie kompleksowej obsługi wyjazdów biznesowych na rynku polskim.

 

Pracownik zatrudniony na stanowisku Kasjer Lotniczy odpowiedzialny będzie za obsługę Klientów firmy z zakresu szeroko pojętej sprzedaży biletów lotniczych oraz wynajmu samochodów
w systemie GDS Sabre.

 

Miejsce pracy

 

Podczas szkoleń i wdrożenia będziesz pracować stacjonarnie w wybranej przez siebie lokalizacji. Nasze biura znajdują się w Warszawie, Radomiu, Poznaniu, Kielcach, Krakowie, Tarnowie, Krośnie, Kielnarowej.

 

Docelowo możesz pracować zdalnie, z dowolnego miejsca na całym świecie!

 

Co oferujemy?

 

Przygotujemy Cię do wykonywania unikatowego zawodu, jakim jest Kasjer Lotniczy. Poznasz międzynarodowy system i staniesz się cennym pracownikiem, z kwalifikacjami poszukiwanymi na rynku pracy. Zapewnimy Ci prestiżowe szkolenie z systemu Sabre.
Oczywista dla nas jest umowa o pracę, indywidualne podejście do Twoich potrzeb i koleżeńskie relacje, które szybko nawiążesz ze współpracownikami.

 

Czego oczekujemy?

 

Jeśli chcesz się rozwijać, szkolić i być świetnym w tym, co robisz na co dzień, jesteś dla nas cennym kandydatem. Przyda Ci się jeszcze komunikatywna znajomość języka angielskiego (albo innego języka obcego) i dobra znajomość obsługi komputera. Masz doświadczenie w pracy z Klientem? Tym lepiej. Jeśli nie, u nas szybko je zdobędziesz. Na pewno ważna jest dla nas umiejętność pracy w zespole.

 

Proste etapy rekrutacji i przejrzyste zasady współpracy

 

przesłanie CV -  rozmowa kwalifikacyjna – dni otwarte – podpisanie umowy – pełne szkolenie – długofalowa współpraca

 

Poznajmy się na rozmowie kwalifikacyjnej i podczas dni otwartych w jednym z naszych biur. Spędzisz z nami kilka dni, poznasz swoich współpracowników i przyszłe obowiązki. Znajdziesz przestrzeń do zadawania pytań. Decydując się na podpisanie umowy, będziesz pewien, że chcesz z nami spędzać osiem godzin dziennie. 😉

 

Zawsze marzyłeś o podróżach i poznawaniu świata? Znając międzynarodowy system Sabre, będziesz mógł pracować w dowolnym kraju, na całym świecie. Twoje kwalifikacje zawodowe będą wspierać realizację Twoich osobistych planów!

 

Daj sobie szansę na rozwój, realizuj pasje, spełniaj się zawodowo! Wyślij do nas CV: kariera@whynottravel.pl z dopiskiem Kasjer Lotniczy Rzeszów/Kielnarowa

 

 

 

Biuro Karier Wyższej Szkoły Prawa i Administracji jest wpisane do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 2130