Znajdź idealną pracę!
Znajdź idealnago kandydata!

Akademia Języka Francuskiego Capgemini (A2 do B1 w 10 tygodni)

Ogłoszenie nieaktualne
Nazwa firmy: Capgemini
Branża: Finanse/Ekonomia, Księgowość/Audyt/Podatki
Region: małopolskie
Miasto: Kraków (MP)
Data publikacji: 06-10-2017
O nas

Capgemini jest jedną z wiodących, globalnych firm oferujących usługi konsultingowe, technologie informatyczne i outsourcing.

Oddział Capgemini Business Services jest obecnie jednym z największych centrów outsourcingowych  działających na terenie Polski świadczącym kompleksowe usługi w 30 różnych językach z zakresu: księgowości, finansów, operacji bankowych, zarządzania dostawami, obsługi klienta oraz marketingu. W biurach Business Services w Krakowie i Katowicach zatrudnionych jest obecnie ponad 4000 pracowników.

Szukasz nowych możliwości rozwoju?

Czy chciałbyś podszkolić/odświeżyć swój francuski w ramach godzin pracy?

Czy chciałbyś rozpocząć pracę w międzynarodowej organizacji i wkrótce pracować jako specjalista z językiem francuskim?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, zapraszamy do naszego programu rozwojowego – Akademia Języka Francuskiego Capgemini.

 

Liczymy na Twój potencjał, my zadbamy o resztę.

Czy:
 • jesteś komunikatywny i otwarty na nowe wyzwania?
 • masz podstawą znajomość języka francuskiego (A2)?
 • oraz komunikatywną angielskiego (poziom B1/B2)?
 • jesteś gotowym do nauki optymistą?
 • lubisz pracować w zespole?
 • jesteś gotowy rozwijać swoją karierę w stabilnej firmie i przyjaznej atmosferze?

 

Jeśli tak – aplikuj!

Kilka szczegółow o Akademii Języka Francuskiego:
 • umowa o pracę na pełny etat od pierwszego dnia szkolenia
 • 10 tygodni intensywnej nauki języka francuskiego, która podniesie Twój poziom znajomości z A2 do B1
 • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednym z naszych zespołów (Finanse/HR)
 • codzienne lekcje francuskiego w trakcie godzin pracy połączone z wdrożeniem do obowiązków

 

Po ukończeniu Akademii Języka Francuskiego, będziesz mógł dalej rozwijać swoją karierę w naszej  firmie.

Sprawdź co dla Ciebie mamy
 • Praca w międzynarodowej firmie dla prestiżowych klientów - około 100 światowych marek obsługiwanych przez 6000 profesjonalistów w 30 językach.
 • Jasno określona ścieżka kariery (ekspercka lub liderska) i bogata oferta szkoleniowa - ponad 20 000 szkoleń online oraz książek dostępnych dla Ciebie także z domu, szeroki wybór szkoleń w klasie, dofinansowanie do nauki języków obcych.
 • Od ekspertów Capgemini nauczysz się najlepszych praktyk oraz biznesu na światowym poziomie. Ponad 900 certyfikowanych ekspertów z zakresu m.in. PMP, SAP, ACCA.
 • Będziesz pracować w inspirującej atmosferzeRazem pracujemy i razem świętujemy– Projekt Teatr Capgemini, wolontariat pracowniczy, wydarzenia integracyjne, wspólne granie w kosza, siatkę – każdy znajdzie coś dla siebie!
 • Poza wynagrodzeniem otrzymasz pakiet dodatków pozapłacowych (opieka medyczna dla całej rodziny, dodatkowe ubezpieczenie). Możesz polecać znajomych w Programie Referencyjnym i zgarniać nagrody!
 • Nasze biura mają dogodną lokalizację z certyfikatem „Przyjazny rowerom”!
 • Jako osoba niepełnosprawna otrzymasz profesjonalne wsparcie. Jesteśmy otwarci na poszukiwanie i wdrażanie nowoczesnych technologii wspierających pracę osób z różnymi niepełnosprawnościami. Zależy nam na włączeniu osób niepełnosprawnych do naszych zespołów na zasadzie równych szans. Prowadzimy szkolenia z zakresu świadomości niepełnosprawności. Dołącz do naszego programu wspierającego zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami: Win with Capgemini.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie online lub wysyłanie CV na adres praca.pl@capgemini.com  Prosimy o zawarcie numeru referencyjnego BK/Akademia/Francuski/KRK w tytule wiadomości.

Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w zgłoszeniach rekrutacyjnych jest Capgemini Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 96. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 z późn. zm.).na potrzeby realizacji procesów rekrutacji prowadzonych obecnie i w przyszłości. Informujemy, że w ramach procesu rekrutacji dane osobowe będą również przetwarzane poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w tym również przez jednostki Capgemini w Indiach. Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych ich poprawiania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Capgemini Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby procesów rekrutacji prowadzonych obecnie i w przyszłości zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 z późn. zm.). Zezwalam również Capgemini Polska Sp z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w tym przez jednostki w Indiach oraz klientów Capgemini obejmujących wewnętrzne oraz zewnętrzne obszary EEA.”

 

 

Wszystkim zainteresowanym zapewniamy dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Biuro Karier Wyższej Szkoły Prawa i Administracji jest wpisane do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 2130