Znajdź idealną pracę!
Znajdź idealnago kandydata!

Stwórz artykuł i wygraj komplet książek oraz praktyki z ZASTRZEZONE.PL

Weź udziału w konkursie organizowanym przez Kancelarię Brandingową Brandelaw!

Twoim zadaniem będzie stworzenie ciekawego artykułu na temat „Niekonwencjonalne znaki towarowe”, zgodnie z zasadami określonymi w „Księdze stylów”. „Księgę” wraz z Regulaminem konkursu znajdziesz na stronie: https://zastrzezone.pl/pl/konkurs/78,17,0.

Dla kogo jest konkurs?

Organizowany konkurs skierowany jest dla osób interesujących się tematem: prowadzenia i zarządzania firmą, copywritingu, budowania wizerunku firmy i firmowej marki, reklamy oraz marketingu - w szczególności, jeśli chciałbyś otworzyć własną firmę lub jesteś studentem.

Konkurs na artykuł popularno-naukowy ma na celu szerzenie wiedzy z zakresu tworzenia i ochrony marki firmy lub produktu, a także upowszechnianie dobrych praktyk w zakresie marketingu.

Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie, jeśli interesujesz się powyższą tematyką!

Czas trwania konkursu:

I etap: 23.10.2017 r. - 30.11.2017 r.

II etap: 01.12.2017 r. - 08.12.2017 r.

Co możesz zyskać?

Troje zwycięzców konkursu wygra zestaw książek dotyczących problematyki biznesowej oraz będą mogli podjąć praktykę w dziale kreatywnym Kancelarii Brandingowej Brandelaw.

Co musisz zrobić:

Wejdź na stronę i poznaj szczegóły: https://zastrzezone.pl/pl/konkurs/78,17,0

Kancelaria Brandingowa Brandelaw (zastrzezone.pl) całościowo zajmuje się zastrzeganiem nazw i logotypów dla firm i produktów jako znaki towarowe w polskim oraz unijnym Urzędzie Patentowym. W zakresie naszej specjalizacji zapewniamy działania wspierające ochroną prawną marki firmy lub produktu. Zajmujmy się także doradztwem, monitoringiem i opieką prawną już po zastrzeżeniu znaku towarowego. Nieprzerwanie kontrolujemy rynek w kontekście wystąpienia potencjalnych ryzyk i kolizji dla już chronionego znaku towarowego oraz próby rejestracji podobnego znaku.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: zastrzezone.pl oraz w bazie wiedzy: https://zastrzezone.pl/baza-wiedzy/0,0,12.